szybko i elastyczniePodchodzimy bardzo uważnie do potrzeb naszych klientów, dlatego każdorazowo dostosowujemy zakres usług do ich indywidualnych możliwości i oczekiwań. W zależności od posiadanego budżetu zaproponujemy optymalne  zabezpieczenia fizyczne, techniczne oraz sprzętowo-programowe. Przedmiotem naszej współpracy może być zarówno kompleksowe przeprowadzenie Państwa przez proces akredytacji, jak i usługa wsparcia na pojedynczym etapie akredytacji. Niezależnie od zakresu współpracy zawsze działamy szybko i elastycznie.

Standardowo, w ciągu maksymalnie 30 dni od momentu podpisania umowy przygotowujemy kompletną dokumentację bezpieczeństwa wraz ze wszystkimi wymaganymi przez ABW załącznikami i wzorami. Taka dokumentacja jest już gotowa do przedstawienia i zaakceptowania przez kierownika jednostki organizacyjnej. 

Ponadto, przez cały czas naszej współpracy jesteśmy z Państwem w stałym kontakcie. Szybko odpowiemy na każde pojawiające się wątpliwości lub pytania odnośnie procesu akredytacji systemu, sprzętu czy koniecznych do wprowadzenia zabezpieczeń. Świadczymy asystę telefoniczną oraz poprzez korespondencję e-mail, a nasz czas reakcji wynosi maksymalnie 24 godziny.